• Hotel Wiktoria 02.08.2017
    Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Wiktoria na wesela oraz poprawiny!!! Miałam przyjemność organizować tam swoje przyjęcie weselne. Obsługa jest ...
  • Nova Riviera Organizacja Wesel 10.02.2017
    Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty!
  • Pałac Pacółtowo Wzgórza Dylewskie 16.08.2016
    Bardzo zaciekawił mnie Twój post, dobrze się czyta. Dziękuję za cenne sugestie. zdjęcia artystyczne na wesele to także ciekawy temat ...
Notatnik Panny Młodej

Notatnik Panny Młodej to unikatowa pozycja na rynku wydawnictw ślubnych. Estetycznie wydana zawiera kompendium wiedzy dla narzeczonych planujących swój ślub i wesele. 

Notatnik Panny Młodej

 Dzięki Notatnikowi zaplanujecie swój ślub i wesele od A do Z i będziecie mieli cudowną pamiątkę waszego czasu ślubnych przygotowań. Po prostu musicie go mieć !

Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji opisujących formalności związane ze ślubem, harmonogram zadań w formie list oraz kalendarz, w którym możecie planować spotkania i zadania do wykonania. Zaplanujecie wasz budżet, sporządzicie listę gości, listę prezentów. Możecie rozsadzić gości weselnych, zaplanować wieczór panieński oraz skorzystać z porad dotyczących wyboru usługodawców. A jak już wybierzecie wszystkich usługodawców to możecie zapisać ich adresy, telefony, menadżerów, ważne terminy i koszty. Zbierzecie w jednym miejscu projekty sukni ślubnej oraz wszelkie informacje o garderobie Pana Młodego i Pani Młodej, o podróży poślubnej, jubilerze, zaproszeniach, sali weselnej i wszystkich innych usługodawcach, którzy uświetnią wasz ślub i wesele.

I wiele, wiele innych spraw możecie zapisać, zaplanować i dołączyć. W jednym miejscu zbierzecie plany, inspiracje, rachunki, umowy i projekty.

A wszystko pięknie wydane w grubych okładkach, w kolorystyce biało - kremowej z gustownym dodatkiem różu.

Więcej szczegółów znajdziecie tu:

http://notatnikpannymlodej.pl/

https://www.facebook.com/notatnik