Izraelskie piękno – poznajcie kreacje Riki Dalal

Olśniewające, seksowne, odważne. To trzy przymiotniki, które najpełniej oddają charakter wyjątkowych sukni ślubnych od Riki Dalal.

Izraelskie piękno – poznajcie kreacje Riki Dalal

Do niedawna najbliższe butiki, w którym można było kupić kreacje szyte przez tę izraelską projektantkę znajdowały się w Wielkiej Brytanii. Jednak od lutego będą już dostępne i w Polsce. Jedynym miejscem w kraju, który prowadzi sprzedaż kreacji Dalal jest salon La Mariee w Warszawie. Premiera kolekcji 2015 odbędzie się w Walentynki.

Pochodząca z Izraela Riki Dalal to doświadczona projektantka - szyła wcześniej m.in. suknie wieczorowe. Jednak pomimo tego, że zajmuje się projektowaniem i szyciem już od blisko czterech dekad, właściwie dopiero teraz świat dostrzegł jej niebywały talent. A jak przyznaje przedstawicielka salonu La Mariee naprawdę można się w nich zakochać.

- Kreacje ślubne tej projektantki zachwycają odwagą i zmysłowością. Są niebywale kobiece i seksowne. Projektantka używa tylko najlepszych gatunków materiałów i najbardziej wyrafinowanych, lecz przy tym niezwykle subtelnych zdobień. Jeśli np. stosuje kamienie szlachetne - to tylko te najzacniejsze - podkreśla Katarzyna Filianowicz, manager stołecznego salonu La Mariee.

 

W kolekcji na 2015 rok Dalal dominują koronki. W szczególności zaś projektantka skupia swoją uwagę na górnej części kreacji, stosując wymyślne wycięcia i wzory. Każda suknia to małe dzieło sztuki, dopracowane w najdrobniejszym detalu. Suknie są ogromnie inspirujące i zdecydowanie wyróżniają się na tle większości popularnych kolekcji i modeli.

 

- Suknie sygnowane nazwiskiem Riki Dalal to zdecydowany powiew świeżości. Jej propozycje są niemal magiczne - dodaje przedstawicielka salonu.

 

Polska premiera kolekcji Riki Dalal zaplanowana jest w sobotę 14 lutego. Z tej okazji przez cały weekend (13 - 14 luty) suknie tej projektantki będą objęte 20% rabatem.

 

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca: (22) 622 24 10