Konkurs "Wiosenny ślub" - galeria nagrodzonych prac

Prezentujemy nagrodzone wypowiedzi. Jeszcze raz gratulujemy !

Konkurs "Wiosenny ślub" - galeria nagrodzonych prac

Wiosenny ślub to taki, jaki sama miałam -z mężczyzną, którego nad życie pokochałam.

Jest to pora najpiękniejsza, która wszystkich do życia budzi:i rośliny, i zwierzęta, i spragnionych słońca oraz miłości ludzi. Wiosenny ślub to cud, to spełnienie marzeń,któremu nie przeszkodzi żaden splot złych zdarzeń;to wspomnienie na całe życie oraz powódź kwiatów -i serce radością przepełnione, wyczekujące romantycznych klimatów. Wiosenny ślub to rozkosz, to ciepły zefireki wpięty we włosy maleńki szafirek;to łzy wzruszenia i szczęścia, śpiew ptaków na drzewachi silne męskie ramię obok, którego tak bardzo w życiu trzeba :) Wiosenny ślub to nadzieja na całe życie razem -i to smutne, i to beztroskie, przyrzekane przed ołtarzem.To serce, które chce pęknąć z nadmiaru wrażeń mocnych  -i bije mocno i głośno jak dzwon w kościele wielkanocny. 

Karolina Szwabowicz-Mosica

„Wiosenny ślub to ...moje marzenie na mój slub, każdy mówi lato, lato jest takie piękne, ale tylko wiosna pokazuje nam jak przyroda budzi się do życia.

Wiosna to cud natury - sam fakt, że się pojawia wystarcza by rozbudzić z ponurej zimy wszystko i wszystkich. Rozkwitnie najcieńsza gałązka, najmniej gadatliwy ptak zaśpiewa i nawet największa maruda spojrzy na świat łaskawiej. By rozkwitnąć wiosną nie trzeba robić nic, wystarczy się jej poddać. Te pierwsze promyki słońca przebijające się niesmiało przez gałązki drzew, to błekitne niebo i pączki na drzewach.Trawa pokryta kobiercem krokusów, żonkili i tulipanów.Pierwsze ptaszki wiją swe gniazdka. Sesja zdjęciowa w budzącym się do życia parku, pełnym starych drzew. Rosa na pąkach drzew.Panna Młoda w szydełkowej narzutce na wymarzonej przepięknej sukni slubnej. Ta wizja jest tak piękna i przekonująca, że jesli slub to tylko wiosną! Zakochałam się! :)


Patrycja Sarnowska