Kwiaty z internetu

Żyjemy coraz szybciej, a świat oferuje nam coraz więcej: atrakcji, informacji i... udogodnień.  

Kwiaty z internetu

Dzięki tym ostatnim jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo cennego czasu - zakupy robimy nie wychodząc z domu, rachunki opłacamy za pomocą stałych zleceń, a utrzymywanie mailowych kontaktów ze znajomymi nie wymaga ślinienia znaczków i stania w kolejkach na poczcie. Za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie zamówić pizzę, tort i kwiaty. Kwiaty z Internetu? Tak! Prawdziwe, świeże i dostarczone w ekspresowym tempie.

Internetowe kwiaciarnie

Każda okazja jest dobra, by wręczyć kwiaty. Piękny bukiet ucieszy świeżo upieczoną mamę, sprawi radość solenizantowi świętującemu w gronie rodziny i znajomych, a firmowej uroczystości doda splendoru. Tradycyjne kwiaciarnie niezmiennie kuszą kolorami i zapachami, a te najlepsze od kilkunastu lat współpracują z kwiaciarniami internetowymi. Skoro bowiem wszystko można zamówić przez Internet – kwiaty nie mogą pozostać w tyle!

Jak to działa?

Kwiaciarnie internetowe działają w oparciu o sieć wybranych kwiaciarni stacjonarnych – tych, które gwarantują bukiety tylko ze świeżych kwiatów, skomponowane z najwyższą starannością przez prawdziwych pasjonatów florystyki. Dzięki paru kliknięciom możemy: zamówić dowolny bukiet (korzystając z gotowych wzorów lub komponując kwiaty i dodatki wedle własnego uznania, z bilecikiem lub bez), opłacić go oraz zlecić wysłanie pod absolutnie każdy adres na terenie Polski. Minimalny czas dostawy to nawet 90 minut – prawdziwy kwiatowy ekspres! Tak szybko działa np. serwis e-kwiaty.pl (oraz jego niemiecka wersja to: floralieferung.de). Dodatkowe usługi dostępne dla klientów to m.in.: dołączenie do kwiatów wybranego prezentu, kwiatobox (czyli kwiaty ścięte specjalnie dla klienta dopiero po złożeniu zamówienia), możliwość śledzenie zamówienia oraz potwierdzenie dostawy kwiatów SMS - em. Kwiaciarnie internetowe działają 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Wiązanki ślubne

Ślub jest wydarzeniem absolutnie wyjątkowym i jednym z najważniejszych w życiu. Dlatego właśnie planujemy go starannie i niczego nie pozostawiamy przypadkowi: suknia, garnitur, lista gości, fryzura i makijaż – wszystko dopinamy na ostatni guzik. Ślubna wiązanka powinna komponować się ze strojami (stylizacją) przyszłych małżonków. Kwiaty muszą być ułożone i zabezpieczone w taki sposób, by bez uszczerbku przetrwały uroczystość w drżących dłoniach panny młodej oraz zachowały piękny i świeży wygląd. Wybierając te być może najważniejsze w życiu kwiaty, nie mamy ochoty na kupowanie kota w worku! Chcemy mieć pewność, że zamówiony bukiet będzie wyglądał dokładnie tak jak zaplanowaliśmy i jak sobie wymarzyliśmy. Kwiaciarnia internetowa daje taką gwarancję – kupujemy wiązankę dokładnie taką jak na zdjęciu, z takiej samej ilości kwiatów, w tych samych co na zdjęciu kolorach, z identycznymi dodatkami. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć sobie życia usłanego świeżymi kwiatami.