• Grein Hotel 28.08.2017
    Serdecznie zapraszamy
  • Hotel Wiktoria 02.08.2017
    Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Wiktoria na wesela oraz poprawiny!!! Miałam przyjemność organizować tam swoje przyjęcie weselne. Obsługa jest ...
  • Nova Riviera Organizacja Wesel 10.02.2017
    Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty!
Modny Ślub na Targach Kielce już w grudniu!

99% rzeczy, które potrzebne Ci są do ślubu. Tylko męża musisz znaleźć sama :)

Modny Ślub na Targach Kielce już w grudniu!

 

Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub to jedna z ulubionych imprez targowych mieszkańców regionu świętokrzyskiego. Szeroką gamę produktów i akcesoriów ślubnych co rou odwiedza ponad 7 tysięcy gości.

VIII już edycja Modnego Ślubu odbędzie się tradycyjnie w Targach Kielce.  W dniach od 12 do 13 grudnia, zapraszamy wszystkie pary, które planują ślubną uroczystość. Zachęcamy do skorzystania z oferty także świadków i świadkowe.
Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, który pozostaje w pamięci nowożeńców i najbliższych przez długie lata. Dlatego kieleckie targi to doskonałe miejsce na kompleksowe zaplanowanie uroczystości - począwszy od wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego,poprzez obrączki, makijaż, suknie, garnitur, czy podziękowania dla gości.

Po raz pierwszy targom towarzyszy Salon Kosmetyki Ślubnej Venus, a jak co roku wśród licznych atrakcji odbędzie się między innymi przegląd zespołów i kapel weselnych oraz  konkurs „Przyjdź na targi, wygraj ślub", w nowej odsłonie. Na gości wystawy czekają także warsztaty oraz Giełda Sukien i Akcesoriów Ślubnych.

Zapraszamy już od 12 do 13 grudnia!