Notatnik Panny Młodej

Notatnik Panny Młodej to unikatowa pozycja na rynku wydawnictw ślubnych. Estetycznie wydana zawiera kompendium wiedzy dla narzeczonych planujących swój ślub i wesele. 

Notatnik Panny Młodej

 Dzięki Notatnikowi zaplanujecie swój ślub i wesele od A do Z i będziecie mieli cudowną pamiątkę waszego czasu ślubnych przygotowań. Po prostu musicie go mieć !

Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji opisujących formalności związane ze ślubem, harmonogram zadań w formie list oraz kalendarz, w którym możecie planować spotkania i zadania do wykonania. Zaplanujecie wasz budżet, sporządzicie listę gości, listę prezentów. Możecie rozsadzić gości weselnych, zaplanować wieczór panieński oraz skorzystać z porad dotyczących wyboru usługodawców. A jak już wybierzecie wszystkich usługodawców to możecie zapisać ich adresy, telefony, menadżerów, ważne terminy i koszty. Zbierzecie w jednym miejscu projekty sukni ślubnej oraz wszelkie informacje o garderobie Pana Młodego i Pani Młodej, o podróży poślubnej, jubilerze, zaproszeniach, sali weselnej i wszystkich innych usługodawcach, którzy uświetnią wasz ślub i wesele.

I wiele, wiele innych spraw możecie zapisać, zaplanować i dołączyć. W jednym miejscu zbierzecie plany, inspiracje, rachunki, umowy i projekty.

A wszystko pięknie wydane w grubych okładkach, w kolorystyce biało - kremowej z gustownym dodatkiem różu.

Więcej szczegółów znajdziecie tu:

http://notatnikpannymlodej.pl/

https://www.facebook.com/notatnik