Podaruj im radość

Wybierasz się na ślub rodziny, przyjaciół i nie wiesz co im podarować? Chcesz im wręczyć coś bardziej oryginalnego niż kopertę z pieniędzmi? Może ten artykuł podpowie Ci kilka ciekawych pomysłów.

Podaruj im radość

Trudny wybór

Wybierając ślubny prezent warto na początku zastanowić się nad tym co jest potrzebne, a przede wszystkim co sprawi przyjemność parze, którą chcemy obdarować. Są sytuacje, w których faktycznie najlepszym pomysłem jest wręczenie nowożeńcom gotówki, którą będą mogli dowolnie rozdysponować. Czasem też, młodej parze, która dopiero zaczyna się urządzać w nowym lokum przydadzą się sprzęty użytku domowego, czyli najróżniejsze urządzenia kuchenne, elementy dekoracyjne i tym podobne. Ostatnio jednak zauważyć można nową tendencję- coraz popularniejsze stają się prezenty naprawdę nietypowe, można powiedzieć- niematerialne. W prezencie ślubnym możemy podarować komuś...  piękne wspomnienia.

Katalog marzeń

Jak to działa? Obecnie istnieją sklepy stacjonarne i internetowe, które w swojej ofercie posiadają specjalne vouchery umożliwiające obdarowanym zrealizowanie opłaconego przez nas prezentu. Wybieramy konkretne „przeżycie", jakie chcemy zafundować nowożeńcom, a oni mogą w określonym przez organizatora okresie czasu zrealizować swój karnet. Oferta jest ogromna, począwszy od romantycznych kolacji i degustacji win, poprzez kursy kulinarne, czy tańca, aż do doświadczeń ekstremalnych, takich jak lot motoparalotnią. Spory jest również zakres cenowy- możemy wybrać prezent mieszcząc się w kwocie od kilkudziesięciu do nawet ponad tysiąca złotych. Wszystko zależy od rodzaju danej atrakcji. Dla osób, którym ciężko się zdecydować, przewidziane są także opcje specjalne- opłacamy voucher na określoną kwotę, ale to obdarowani mogą wybrać prezent dostępny w tej cenie. 

Przeżycie, jakiego nie zapomnicie

Jedną ze stron internetowych, które umożliwiają zakup voucherów jest portal, dostępny pod adresem http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny. Oferuje on atrakcje tak różnorodne, że trudno jest nie znaleźć tu odpowiedniego prezentu. Podarunki podzielone są na różne kategorie. A oto krótki przegląd propozycji. Ciekawą opcją z zakresu kursów dla dwojga jest nauka garncarstwa. Kto nie jest przekonany do tego, iż takie zajęcia mogą mieć wymiar romantyczny, nie oglądał najwyraźniej filmu „Uwierz w ducha", i pochodzącej z niego jednej z najbardziej najstrojowych scen w historii kina. Inną, równie urokliwą, ale też typowo relaksacyjną opcją jest widokowy lot helikopterem. Wiele osób latało samolotami, ale kto z nas miał okazję podziwiać panoramę miasta z pokładu właśnie helikoptera? Możemy także postawić na prezent wyjątkowo luksusowy. Jedną z takich opcji jest noc w średniowiecznym pałacu. Wyjątkowy apartament, różana kąpiel, romantyczna kolacja i przejażdżka bryczką po 300-letnim parku to z pewnością szczególne atrakcje dla pary nowożeńców. Voucher może być także możliwością rozwijania swojego hobby. I tak na przykład warto wybrać naukę golfa dla dwojga- jest to oryginalna i niecodzienna opcja. Dla smakoszy przewidziano całą gamę kursów kulinarnych i degustacji. Bardzo słodką opcją są warsztaty wyrobu cukierków, które mogą stanowić prawdziwy powrót do dzieciństwa. Dla osób lubiących sport i potrzebujących adrenaliny idealnym rozwiązaniem mogą być przeżycia tak emocjonujące jak przejazd rowerem na wysokości 30 metrów, czy wspinaczka na ściance. Na stronie znaleźć możemy o wiele więcej pomysłów na prezent, niż te wymienione powyżej. Ważne jest jedno- wszystkie oferują przyjemność i niezwykłe przeżycia dla dwojga, co z założenia czyni je prezentami osobistymi i bardzo romantycznymi.