Poznaj pomysłowe dodatki, które podkreślą piękno twojej sukni ślubnej!

Zawarcie związku małżeńskiego to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nic dziwnego, że każda z nas pragnie wyglądać wtedy olśniewająco.

Poznaj pomysłowe dodatki, które podkreślą piękno twojej sukni ślubnej!

Piękna suknia to podstawa! Jednak nie możemy zapominać o dodatkach. Często to właśnie one odgrywają tu główną rolę, nadając kreacji niepowtarzalny charakter. Dobrze jest więc poświęcić im trochę uwagi. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na dodatki, które z pewnością podkreślą piękno twojej sukni.

Zacznijmy od kwiatów. Wiązanka ślubna jest ci na pewno dobrze znana - stroi ona każdą ślubną kreację. Pamiętaj jednak, że rośliny ozdobne możesz wykorzystać do stworzenia wielu innych ornamentów. Ciekawym pomysłem są dopasowane do bukietu kwiatowe dekoracje we włosach. Może to być wpleciony we włosy pojedynczy kielich - w ten sposób nadasz kreacji bardziej romantyczny wygląd - lub malutka wiązanka różnych kwiatów - tu masz szansę stworzyć bardziej nowoczesny wizerunek. Do mody wracają też rustykalne wianki. Plecione są one nie tylko z kwiatów, ale także i z ziół. Pięknie współgrają w główną wiązanką i podkreślają naturalne piękno panny młodej. Innym pomysłowym dodatkiem mogą być także wykonane z roślin ozdobnych korsarze i naszyjniki. Jednak decydując się na te dwie dekoracje powinnaś zrezygnować z głównej wiązanki ślubnej. Pamiętaj, że przesadna liczba ornamentów może być zdradliwa.

Następnie przejdźmy do butów i nakrycia ramion. Tradycyjnie suknia ślubna łączona jest z białymi lub kremowymi dodatkami. Dziś jednak panny młode mogą pozwolić sobie na więcej swobody - i dobrze. Coraz częściej możemy spotkać połączenie sukni ślubnej z kolorowymi elementami. Nie bój się więc obcasów czy bolerek w żywych kolorach. Jeśli oddają one twój charakter dodaj je do swojej kreacji. Pamiętaj - to jest twój dzień i żaden stereotyp nie powinien ci go zniszczyć. Decydując się na kolorowe buty czy nakrycie ramion, dopasuj do nich także inne dodatki - powinny one być w tej samej palecie barw - jednak nie zapominaj o umiarze. W dniu ślubu mimo wszystko powinna przeważać biel.

Sklep internetowy sukien ślubnych i wieczorowych "Wedding Boom!"