Serwis anulowanych wesel

Czytając tytuł pewnie zastanawiasz się, jak można sprzedać wesele? I po co?

Serwis anulowanych wesel

Rocznie w Polsce jest odwoływanych kilkanaście tysięcy  takich uroczystości.  Niejednokrotnie  przyszłe Młode Pary w długim oczekiwaniu na ten dzień przekonują się, że druga połowa nie jest tym, z kim chcieliby spędzić całe życie. Często przyczyną są okoliczności rodzinne czy sytuacje losowe, takie jak pogrzeb, ciąża, choroba. 

Od niedawna działa na rynku  Lost & Found - serwis rezerwacji ślubnych, który jako jedyny pośredniczy w sprzedaży anulowanych wesel.  Korzystają z jego usług osoby, które muszą odwołać lub przełożyć termin ślubu, nie chcąc tracić wpłaconej zaliczki. Są też i romantycy, kierowani porywem serca, którzy nie chcą czekać kilku lat na wspólne TAK. Pomysł na firmę zrodził się podczas organizacji własnego wesela. Czas oczekiwania na wymarzoną salę kształtował się w granicach 2 lat. Co zrobić, aby termin ten był krótszy? Jednym z rozwiązań może być korzystanie z forów internetowych. A tam wymiana i negocjacja. Ta forma nie daje jednak pewności i bezpieczeństwa, że transakcja będzie uczciwa..

Lost & Found - serwis rezerwacji ślubnych jest odpowiedzią na potrzebę wymiany rezerwacji. Przedstawia   gotową ofertę dostępnych sal weselnych w wybranym terminie. 

 

Osoba kontaktowa: Beata Królak, tel. 509-591-024. www.rezerwacjeslubne.com.pl