Spróbowali tego przed ślubem

- Nawet moja siostra, która mnie bardzo dobrze zna, była w szoku: „Ale... Ale jak to?!" - wspomina Agata. Z kolei jej mama nie mogła uwierzyć: „Co?! Będziemy mieli dziecko?!"

Spróbowali tego przed ślubem

Agata i Tomasz są ze sobą od kilku miesięcy. Poznali się przez przypadek - samochód Agaty miał uszkodzony tłumik, a Tomasz pracował w najbliższym warsztacie. Dziś planują swój ślub i ku zaskoczeniu wszystkich gości, już informują: Kochani, będziemy mieli dziecko!

 

Przed ślubem? Czemu nie! Ta para to niezwykły przypadek - ich dziećmi są podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Chociaż ślub wezmą dopiero we wrześniu, już teraz pomyśleli o tym, że ich szczęście może pomóc innym. Zaangażowali się w projekt Kochani, będziemy mieli dziecko.

 

- Co nas przekonało? Wiemy, że w przypadku AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pomoc idzie na dzieci, które tego naprawdę potrzebują - mówi Gabrysia, kolejna przyszła Panna Młoda, która zaangażowała się w projekt. - To dzieci, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie. Dzięki Akademii i dzięki naszej pomocy mogą zacząć wygrywać - najpierw w szkole, a potem w życiu.

 

- Teraz żałuję, że wcześniej nie oświadczyłem się Gabrysi! - dodaje Mateusz. - Wiem, że to będzie cudowny czas w naszym życiu. Uważam, że ślub jest bramą do prawdziwego szczęścia.

 

Chcesz, aby Wasz ślub był naprawdę wyjątkowy?

Wejdź na www.bedziemymielidziecko.pl i wykonaj trzy proste kroki!