TARGI Ślubne LOVE

Już 30 listopada na hali sportowo-widowiskowej im. A.Gołasia odbędą się jedyne i wyjątkowe Targi Ślubne LOVE.

TARGI Ślubne  LOVE

 

Narzeczeni, rodziny, pary planujące ślub, goście weselni będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą firm, które będą niezbędne przy organizacji ślubu. Wszyscy wystawcy w jednym dniu i jednym miejscu oszczędzą narzeczonym wyszukiwania pomysłów oraz pozwolą dotrzeć do ofert, które mogliby pominąć w gąszczu firm.

W programie całodniowych Targów przewidziane są liczne atrakcje takie jak liczne degustacje, wykonywanie makijaży i fryzur ślubnych oraz wieczorowych, pokaz mody ślubnej oraz wieczorowej, wystawa aut ślubnych, pokaz sztucznych ogni, spotkania z ekspertami, itd.

Ponadto podczas Targów Ślubnych LOVE odbędą się liczne warsztaty na których eksperci nauczą odwiedzających praktycznych  umiejętności, które przydadzą się przy organizacji ślubu i wesela.

Czekają na Was warsztaty, m.in. :

- Agencja ślubna opowie w panelu eksperckim„ Jak uniknąć konfliktów przy organizacji ślubu"

- Szkoła tańca poprowadzi naukę pierwszego tańca dla nowożeńców

- Weselny Drink Bar będzie serwował bezalkoholowe, efektowne drinki oraz przeprowadzi pokaz barmański,

- firma kosmetyczna zaprezentuje triki makijażowi, które podkreślą urodę i  ukryją nasze niedoskonałości

- twórcy lokalni poprowadzą warsztaty z wykonania prezentów ślubnych dla gości weselnych, m.in. uczestnicy nauczą się jak dekorować weselne mufinki oraz jak stworzyć tort weselny z ręczników

 

- salon makijażu zaprezentuje jak w łatwy sposób samodzielnie wykonać makijaż wieczorowy

- studio fryzjerskie pokaże proste sposoby na samodzielną fryzurę weselną

- salon makijażu zaprezentuje jak ukryć zmęczenie i wczorajszą noc

- konsultanta ślubny w panelu eksperckim opowie jak zaplanować ślub, jak stworzyć harmonogram ślubu

- dekoratorka weselna w panelu eksperckim pokaże jak stworzyć ślub marzeń

- stylistka w panelu eksperckim doradzi gościom weselnym i druhnom jak ubrać się na ślub,

- salon kwiatowy poprowadzi warsztaty z dekoracji na bazie żywych kwiatów

- lista warsztatów, paneli eksperckich oraz atrakcji wciąż się powiększa i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Nowością będzie także Komis ślubno-wieczorowy. Wystarczy w dniu targów przynieść swoją suknie ślubną, suknię wieczorową, dodatki weselne/wieczorowe a w Komisie ślubnym zrobią wszystko by to sprzedać podczas targów. Osoby zainteresowane zgłoszeniem rzeczy do komisu proszone są o kontakt na targislubnelove@wp.pl .

Wydarzeniu towarzyszy promocja na facebooku gdzie codziennie zamieszczane są inspisracje ślubne, informacje o wystawcach oraz organizowane są liczne konkursy gdzie do wygrania jest między innymi sesja narzeczeńska, zestaw fajerwerków o wartości 700 zł, zabiegi kosmetyczne, biżuteria, zaproszenia i wiele innych rzeczy! Zapraszmay do odwiedzania: https://www.facebook.com/targislubnelove

Wstęp na targi będzie darmowy. Targi rozpoczną się o godz. 13.00 i zakończą się o godz. 19.00 pokazem sztucznych ogni.  Zapewniamy, że wyjdziecie z głową pełną pomysłów i kontaktów do najlepszych fachowców.

Patronat honorowy Targów Ślubnych Love objął Janusz Kotowski, Prezydent Miasta Ostrołęka oraz Dariusz Maciak, Przewodniczący Rady Miasta.