TARGI ŚLUBNE PARKHOTEL ŁYSOŃ&SPA****

W niedzielę, 15 listopada 2015r., w ParkHotel Łysoń&SPA**** przy ulicy Wadowickiej 169a w Inwałdzie, po raz VI organizowane są  niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju Targi Ślubne. 

TARGI ŚLUBNE PARKHOTEL ŁYSOŃ&SPA****

Przyszli nowożeńcy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w szeroko pojętej branży ślubnej. 


Zapraszamy na VI edycję Targów Ślubnych, gdzie w szampańskiej atmosferze przyszłe Pary Młode wezmą udział w panelach dyskusyjnych, otrzymają cenne porady od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach - wedding plannerów, florystów, mistrzów jubilerskich, wizażystów, a także obejrzą pokazy mody ślubnej.

Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA**** to jedna z największych imprez targowych regionu. Szeroką gamę produktów i akcesoriów ślubnych co roku odwiedza około tysiąc Gości, a sale wystawowe wypełniają profesjonalne firmy, które pomagają Młodym Parom dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Również w tym roku zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą firm z branży ślubnej i poznać:

 • najnowsze trendy w modzie ślubnej oraz makijażu i fryzjerstwie,
 • profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
 • oryginalne wzory obrączek ślubnych i biżuterii,
 • znakomite potrawy weselne,
 • jedynych w swoim rodzaju wodzirei oraz zespoły muzyczne,
 • znakomite torty i wypieki weselne,
 • eleganckie i zabytkowe samochody dla Młodej Pary,
 • niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
 • najciekawsze zakątki na podróż poślubną.

Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA**** są niepowtarzalną okazją, aby w jednym miejscu i czasie zebrać informacje, niezbędne przy organizacji przyjęcia weselnego. Firmy działające w branży ślubnej z największą dbałością przygotowują swoją ofertę, dzięki czemu będą mogli Państwo zorganizować wesele swoich marzeń.

ParkHotel Łysoń&SPA**** do skorzystania z oferty zaprasza Pary Młode wraz z rodzinami. Konsultanci ślubni doradzą Narzeczonym jak zorganizować jedno z najbardziej szczególnych wydarzeń w ich życiu.

Całe wydarzenie uatrakcyjnią liczne pokazy: mody ślubnej, bielizny damskiej i sztuki barmańskiej oraz degustacja weselnego menu.

Każdy z odwiedzających Targi będzie miał szansę wygrać liczne nagrody od wystawców, a wśród Par, które podpiszą  umowę na organizację przyjęcia weselnego w ParkHotel Łysoń&SPA**** zostanie przeprowadzone losowanie, w którym główną nagrodą będzie WESELE GRATIS!
Program sceniczny poprowadzi konferansjer, Pan Tristan Malczyk, który swoją osobowością wprawia uczestników w wyjątkowo dobry nastrój.

Nasi Goście będą mogli również skorzystać z dietetycznej motywacji Pani Barbary Lech, która powie, w jaki sposób motywować się do działań, jak zdrowo się odżywiać, oraz jak łączenie działań pomoże w trakcie przygotowań ślubnych.

Jednak nie jest to koniec niespodzianek! Gościem Specjalnym VI edycji Targów Ślubnych będzie Pani Izabela Janachowska - tancerka, blogerka ślubna oraz prowadząca program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" emitowany już tej jesieni na TVN Style. Poprowadzi ona panele dyskusyjne, podczas których podzieli się swoimi doświadczeniami oraz zdradzi najistotniejsze kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia weselnego.

Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA**** w Inwałdzie to wyjątkowe wydarzenie na mapie ślubnej Małopolski, na którym nie może Państwa zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy!

 

VI Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA**** w liczbach:

•    900m2 powierzchni wystawienniczej; komfortowo, przestronnie i nowocześnie, dla odwiedzających całodniowe miejsca parkingowe
•    31 wystawców a ich liczba wciąż wzrasta:

o   4 salony urody

o   3 salony sukien ślubnych

o   3 firmy zajmujące się wynajmem pojazdów ślubnych

o   2 fotografów

o   2 zespoły muzyczne

o   2 cukiernie

o   2 jubilerów

o   2 firmy z modą ślubną

o   2 sklepy okolicznościowe

o   2 barmanów

o   studio filmowe

o   kreator wizerunku

o   dietetyk

o   kwiaciarnia

o   biuro podróży

o   firma zajmująca się pirotechniką

o   stowarzyszenie charytatywne

 • 2 pokazy sukien ślubnych oraz 1 pokaz mody ślubnej najlepszych marek
 • 4 panele dyskusyjne
 • 6 prezentacji zespołów muzycznych
 • 2 degustacje menu weselnego
 • pokaz barmański
 • liczne nagrody w konkursach, dla pierwszych gości prezent niespodzianka