Wesele niczym ze snu

Setki pytań i mętlik w głowie - a konkretną odpowiedź tak trudno znaleźć. Tak, ma być pięknie. Ma być wyjątkowo.

Wesele niczym ze snu

 

Każdy detal musi zapierać dech w piersiach. To ma być nasza bajka. Nasz moment, w którym tak ulotne chwile i wzruszenia będą miały przepiękną oprawę, wyjątkową scenografię. Nic więc dziwnego, że od firmy, której zlecimy przygotowanie, oczekujemy czegoś więcej niż tradycyjny kotlet podany na liściu sałaty i zaserwowany przez kelnerkę w zbyt krótkiej spódnicy. Oczekujemy zrozumienia naszego pragnienia piękna i podkreślenia podniosłości chwili.

 

Przyjęcie weselne to przede wszystkim menu, stanowiące kompozycję wykwintnych smaków, owianych nutą eleganckiej aranżacji. Jeśli ma być wyjątkowo, to może warto zdecydować się na odrobinę szaleństwa? Może warto poszukać kucharza, który stworzy indywidualny, elegancki i pełen fantazji projekt kulinarny. Taki, w którym poczucie smaku wyjdzie poza swoje teoretyczne ramy, nadając tej niby niepozornej sferze, osobowości.  Taką fantazją wykaże się niewątpliwie catering weselny, w którym menu staje się wyrazem niespotykanej kulinarnej finezji.

Menu weselne nie tylko ma podkreślać charakter przyjęcia, ale też zaskakiwać, dostarczać kulinarnych i wzrokowych doznań. Bo przecież każde danie można zrobić na wiele rożnych sposobów. To, które wydawało się do tej pory takie banalne, może stać się kulinarną perłą, niezwykłym dziełem sztuki. I nie chodzi tylko o nuty smakowe, czy bukiet aromatów, ale też sposób podania. A obok może znaleźć się danie, które swą wielkością, dekoracją, czy sposobem podania, stanie się po prostu kulinarną atrakcją. A może by tak pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Organizując współczesne wesela firmy cateringowe wychodzą naprzeciw wyszukanym gustom i pragnieniom odkrywania nowych smaków. Odrzucają banalne i standardowe propozycje, wplatając do menu produkty dla naszej tradycji kulinarnej bardzo egzotyczne.

A to wszystko w doskonałej oprawie. Wnoszone na sale przez kelnerów, którzy wydają się płynąć w tańcu. Uniesione w górze tace zachwycają już na pierwszy rzut oka. A gdy znajdują wreszcie swoje miejsce na stołach, wśród pięknych i niebanalnych dekoracji, wśród wysublimowanej porcelany i dodatków, całość nabiera wyjątkowego charakteru.

Szukając odpowiedzi na niebanalne i pełne finezji przygotowanie wesela, warto odwiedzić Catering Mazurkas - firmę, w której pasja gotowania nadaje wszystkiemu sens. Tu każda potrawa jest kompozycją urzekającą harmonią smaku, koloru i zapachu. Jest kompozycją, która podkreśla podniosłość chwili i staje się pięknym dopełnieniem całej aranżacji.