Wesele w Lubuskiem – malownicze dworki i piękne krajobrazy

  Każdy zakątek Polski może być dobrym miejsce na wesele. Jednak to mieszkańcy województwa lubuskiego mają dużo szczęścia.   

Wesele w Lubuskiem – malownicze dworki i piękne krajobrazy

 

Gdy szuka się zapierających dech w piersiach krajobrazów, które mogłyby towarzyszyć temu wyjątkowemu dniu, to właśnie w Lubuskiem można znaleźć mnóstwo miejsc idealnych do wyprawienia zarówno hucznej, jak i bardziej kameralnej zabawy.

 

Dlaczego Lubuskie?

Województwo lubuskie z takimi dużymi miastami jak Zielona Góra czy Gorzów Wielkopolski to region obfitujący w niezwykłą przyrodę. Prawie połowa jego terenu porośnięta jest gęstymi lasami. To tutaj znajdują się między innymi Drawieński Park Narodowy oraz Park Narodowy Ujście Warty, a także kilka parków krajobrazowych oraz kilkadziesiąt rezerwatów przyrody. Na uwagę zasługują również wspaniałe zabytki województwa – często wielowiekowe, które przetrwały zawieruchy wojenne, teraz zapraszają do zwiedzania.

 

Pod kątem malowniczych widoków Lubuskie zdecydowanie jest doskonałym wyborem na wczasy, zarówno te aktywne, jak i bardziej leniwe. To również tutaj coraz więcej osób decyduje się na organizację imprez okolicznościowych i biznesowych. Kuszą w szczególności położone nad jeziorami dworki, które zachwycają swoją tradycyjną architekturą i zielonymi okolicami. To w nich otrzymać można często kompleksową obsługę, gdy chodzi o urządzenie niezapomnianego wesela – nie tylko samej zabawy, ale również atrakcji i noclegów dla gości, aby pobyt wspominało się jeszcze przez długi czas.

 

Jeżeli zamierza się zorganizować uroczystość weselną właśnie w tym regionie, warto wcześniej zapoznać się z propozycjami i dokonać zamówienia sali. Zainteresowanie jest naprawdę spore, w związku z czym rezerwację warto zrealizować w większości przypadków przynajmniej na rok wcześniej.

 

Dwór Kolesin zaprasza!

Wszystkich, którzy szukają pięknego miejsca na wesele w Lubuskiem, zaprasza Dwór Kolesin, który znajduje się w miejscowości Kolesin koło Babimostu. Lokalizacja pomiędzy Poznaniem, Zieloną Górą i z dobrym dojazdem z Berlina są dużym atutem. Dwór położony jest pośrodku rozległego parku i nad jeziorem – latem można tu uprawiać żeglarstwo, popływać kajakami czy nurkować. To także świetne tereny o rekreacji rowerowe, wędkowania czy długich spacerów pośród bujnej roślinności.

 

Tym, którzy zamierzają się pobrać, Dwór Kolesin oddaje do dyspozycji ekskluzywną salę weselną o charakterze restauracyjno-tanecznym, która pomieści przeszło 100 osób. Na gości czekają wyśmienite dania, które zaspokoją gusta każdego. Do dyspozycji jest także taras i park. Nowożeńcy mogą przenocować w romantycznym apartamencie, a goście w komfortowo urządzonych pokojach. Istnieje także możliwość urządzenia wesela na świeżym powietrzu. Okoliczne zakątki są wspaniałym miejscem na zdjęcia plenerowe. Więcej informacji uzyskać można pod adresem internetowym: http://dworkolesin.pl/wesela/.

 

Lubuskie to wspaniałe miejsce nie tylko na wakacje, ale również do urządzenia niezapomnianego wesela. Teraz to właśnie tutaj na organizację uroczystości decyduje się coraz więcej osób – dzięki temu ten jedyny w swoim rodzaju dzień będzie w stanie uzyskać nieprzeciętna oprawę!