Hotel Eva ***

Hotel Eva ***

Hotel Eva ***
Księcia Józefa 24 A
30-206 Kraków
+4812 429 93 75
Typ obiektu:
Hotele/Pensjonaty
Max. Liczba gości:
120
Liczba miejsc noclegowych:
56

Atrakcje

  • klimatyzacja
  • parking
  • kuchnia
  • ogród, park
  • taras
  • własna przystań wodna

Opis

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Eva w Krakowie, który usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta, przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

Nasza szczególna lokalizacja sprawia, że pomimo iż hotel położony jest tak blisko centrum, znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój ale i komfort, niezbędny zarówno do wypoczynku jak i do pracy. Goście mawiają, że jesteśmy „enklawą zieleni” a zgiełk uliczny w ogóle tutaj nie dociera.

Dobry hotel to nie tylko świetna lokalizacja i standard, ale w dużej mierze obsługa. Staranność z jaką dobraliśmy personel sprawiła, iż pracują dla nas osoby jak najlepiej do tego zawodu przygotowane, zawsze i wszędzie chętnie służące Państwu pomocą.

Hotel Eva, to 53 miejsca noclegowe, w 24 pięknie i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2, i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV Sat, telefon i bezprzewodowy internet.

Hotel Eva, to także restauracja, ogródek kawiarniany i malowniczo położony taras z widokiem na rzekę Wisłę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpłatny parking, również dla autokarów.

Komfortowa, w pełni klimatyzowana Sala Bankietowa, mogąca pomieścić 120 os., usytuowana jest na parterze obiektu i posiada bezpośrednie wyjście na taras widokowy na Wisłę.

Oprócz tego do dyspozycji Gości pozostaje piękny ogród wokół hotelu a także przystań wodna.

Serwujemy znakomite potrawy kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie tutaj coś dla siebie.

Aby podkreślić smak doskonałych potraw, proponujemy Państwu również półkę z winami z różnych zakątków świata, oraz solidnie zaopatrzony drink-bar.

Lokalizacja

Google Map