Hotel Wit Stwosz

Hotel Wit Stwosz

Mikołajska 28
31-027 Kraków
124296026
12 429 60 42
Typ obiektu:
Hotele/Pensjonaty
Max. Liczba gości:
63
Liczba miejsc noclegowych:
63

Atrakcje

  • fontanna czekoladowa
  • klimatyzacja
  • parking
  • miejsce zabytkowe
  • ochrona
  • kuchnia
  • dekoracja sali

Opis

HOTEL WIT STWOSZ położony tuż przy Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu Krakowa i Europy. Od nas wszędzie blisko. Na wawelskie wzgórze, do „Damy z łasiczką” Leonarda da Vinci, do Sukiennic z maszkaronami, do kościoła Mariackiego z cudownym ołtarzem Wita Stwosza, do renesansowych kamieniczek otaczających Rynek, a szczególnie do tej niepowtarzalnej atmosfery magicznego Krakowa. XIV wieczna kamienica przy ulicy Mikołajskiej 28 od zawsze należała do Bazyliki Mariackiej i po zakrętach historii znowu do niej wróciła. Dla Państwa zabytkowe wnętrza zamieniliśmy na kameralny Hotel, gdzie króluje spokój i ukojenie.
Oferujemy pokoje: 1, 2 i 3 osobowe oraz luksusowy apartament. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, TV-sat, telefon, klimatyzację. Średniowieczne podziemia skrywają wytworną „kamienną” restaurację. Organizujemy szkolenia, zjazdy, spotkania rodzinne i biznesowe. Nieopodal hotelu znajduje się parking strzeżony. Hotel posiada windę. Na terenie całego obiektu, w tym również w pokojach, jest dostępne bezpłatne WI-FI oraz internet przewodowy.

Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi - do dyspozycji najmłodszych oddajemy m.in: dodatkowe koce, podgrzewacz do butelek, wanienkę dla dziecka, krzesełko do karmienia dziecka, zestawy do kolorowania i wiele innych.

Pobyt dzieci do lat 4 – gratis*
Pobyt dzieci w wieku od 4 - 12 lat - 50,00 PLN/os.*
Pobyt dzieci w wieku od 12 - 18 lat - 80,00 PLN/os.
* dotyczy dzieci śpiących w 1 pokoju z rodzicami

Hotel Wit Stwosz dysponuje trzema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Znajduje się tu także biuro organizacji imprez turystycznych - licznych wycieczek, rejsów tramwajem wodnym, transferu z/na lotnisko.

Swoim gościom oferujemy również szereg ofert specjalnych: „Pakiet turystyczny”, „Pakiet dla zakochanych”, „Rodzinny pakiet specjalny” oraz oferty noclegów z 10% i 15% rabatem. Zapraszamy także do skorzystania z usług SPA bez konieczności wychodzenia z pokoju.

Dodatkowo, Hotel Wit Stwosz, jako jedyny w Krakowie oferuje Swoim Gościom bezpłatną możliwość zwiedzenia Bazyliki Mariackiej z największym w Europie gotyckim ołtarzem Wita Stwosza.

Nasz życzliwy personel zapewni Państwu najlepsze warunki do spokojnej pracy i wypoczynku.

Lokalizacja

Google Map

Dodaj komentarz

captcha