Leśna Chata

Leśna Chata

Leśna Chata
Ul. Jeziorna 1
64-915 Jastrowie
+48 67 266 25 80
+48 604936806
Typ obiektu:
Hotele/Pensjonaty
Max. Liczba gości:
200
Liczba miejsc noclegowych:
200

Atrakcje

  • pokaz sztucznych ogni
  • przyjęcie w plenerze
  • pokazy barmańskie
  • parking
  • teren zamknięty
  • kuchnia
  • taras
  • dekoracja sali
  • Spa&Wellness

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy w Jastrowiu to wymarzone miejsce na organizację niezwykłego wesela. W naszym ośrodku poczujecie się Państwo wyjątkowo – piękne i eleganckie wnętrza, doskonałe menu oraz wyśmienita obsługa spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par. Organizowane przez nas przyjęcia weselne zapadają w pamięć na długie lata – zarówno gościom, jak i Państwu młodym.

Trzy piękne i nastrojowe sale bankietowe sprawiają, że odbywające się w nich przyjęcia ślubne mają niezwykły charakter. Nie każdy dom weselny w okolicach może zapewnić gościom tak niesamowitą scenerię jak nasza.

Pełne wykwintnych potraw pałacowe menu weselne zostało opracowane przez jednego z najlepszych kucharzy w regionie. Gwarantujemy niezwykłe doświadczenia kulinarne, wpisujące się w wyjątkową atmosferę Pałacu.
Każde menu jest ustalane z klientem indywidualnie

W celu rezerwacji lub potwierdzenia terminu na wesele zapraszamy do kontaktu z działem marketingu: tel. +48 67 266 25 80 , e-mail: manager@1v.pl

Przepiękny taras Rezydencji Leśna Chata w Jastrowiu to doskonałe miejsce na uroczystą ceremonię zaślubin oraz przyjęcie w przepięknej scenerii lasów i jezior.

Letnie wesela na tarasie odbywają się w okazałym namiocie bankietowym, w którym rozstawiane są pięknie udekorowane stoły oraz rozkładany parkiet taneczny.

Po zachodzie słońca, taras rozświetlany jest lampionami i pochodniami co tworzy niezwykle romantyczny nastrój, który na długo pozostaje w pamięci gości weselnych.

Wyjątkowe wesele w Rezydencji Leśna Chata to propozycja wykraczająca poza standardowe oferty weselne. Oferujemy stylową oprawę przyjęcia weselnego i ceremonii zaślubin. Para Młoda może skorzystać z szeregu atrakcji dodatkowych i występów rozrywkowych przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Przykładowe atrakcje dodatkowe:

Przejazd stylową dorożką po ceremonii zaślubin, w przypadku ślubu w jednym z kościółków w pobliżu Rezydencji Leśna Chata
Muzyczne powitanie Państwa Młodych oraz elegancka oprawa muzyczna podczas posiłków przygotowane przez duet smyczkowy
Niezwykle efektowny pokaz sztucznych ogni zorganizowany specjalnie dla Państwa Młodych
Magiczny pokaz profesjonalnego iluzjonisty oparty na bezpośrednim kontakcie z gośćmi
Aktorzy w roli konferansjerów oraz animatorów weselnych
Profesjonalna obsługa barmańska wraz z pokazem sztuczek barmańskich oraz przygotowana specjalnie na życzenie Pary Młodej kartą drinków

Po niezapomnianej nocy pełnej wzruszających chwil i szampańskiej zabawy warto zaznać relaksu w pięknych i zacisznych wnętrzach. Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata posiada łącznie 200 miejsc noclegowych (47 miejsc noclegowych w hotelu oraz 140 miejsc noclegowych w domkach).

Ślubnym podarunkiem dla Pary Młodej jest apartament z kominkiem. Podczas organizacji przyjęcia weselnego Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata może być w całości oddany do dyspozycji Państwa Młodych i wyłączony z użytku dla pozostałych Gości.

Z myślą o Gościach weselnych przygotowane zostały również atrakcyjne rabaty. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Mangerem.

Organizujemy:
konferencje
Wesela
Imprezy integracyjne
Obozy
Kolonie
Zielone szkoły
Spa & Wellnes
Wczasy odchudzające
Turnusy rehabilitacyjne

Nasza firma została uznana Najlepszym Usługodawcą Branży Turystycznej 2006 roku!
Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki 2009 Champion 2009 rok
Powiatowe Godło Najlepszy Usługodawca Branży Turystycznej ZŁOTY HERB 2010 rok
Najlepszym Usługodawcą Branży Turystycznej 2011 roku!
Wydarzenie Roku ZŁOTY HERB 2012 r oku

Lokalizacja

Google Map

Dodaj komentarz

captcha