Nova Riviera Organizacja Wesel

Nova Riviera Organizacja Wesel

Obrońców Poczty Gdańskiej 97
42-400 Zawiercie
790 814 064
Typ obiektu:
Domy weselne

Atrakcje

  • kuchnia
  • klimatyzacja
  • dekoracja sali

Opis

Każda większa uroczystość, bal studniówkowy, wesele czy inne imprezy okolicznościowe, wymagają odpowiedniej celebracji. Organizując takie przedsięwzięcie we własnych czterech ścianach narażamy się na ogrom pracy i stresu. Zamiast cieszyć się uroczystością, stajemy się kłębkiem nerwów.

W takiej sytuacji genialnym rozwiązaniem będzie wynajęcie naszej sali weselnej, mieszczącej się w Zawierciu. Bez wątpienia zrobi ona, olbrzymie wrażenie na Twoich gościach, a jej wystrój i elegancja urzeknie nie jednego.

Do dyspozycji mamy większą salę oraz mniejszą na 40 osób. Obydwie wyposażone są w klimatyzacje. Dodatkowym atutem jest brak filarów, dzięki czemu uzyskujemy znakomite oświetlenie i dużo większy parkiet. Podczas imprez, o posiłki i napoje, będą dbali nasi kelnerzy oraz kucharze, którzy przygotowują zawsze przepyszne dania, cieszące podniebienia każdego, nawet tego najwybredniejszego gościa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Nova Riviera Organizacja Wesel i zorganizowania swojej uroczystości właśnie u nas, a zapewniamy, że będzie ona wspominana latami!

Lokalizacja

Google Map

Komentarze

  • novariviera 10.02.2017
    Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty!

Dodaj komentarz

captcha