Ośrodek Wczasowy BOBO

Ośrodek Wczasowy BOBO

Ośrodek Wczasowy BOBO
Dymin 6B
77-220 Koczała
598574010
Typ obiektu:
Hotele/Pensjonaty
Max. Liczba gości:
120
Liczba miejsc noclegowych:
100

Atrakcje

  • sala nad jeziorem
  • romantyczna kolacja w I rocznicę ślubu w prezencie
  • przyjęcie w plenerze
  • parking
  • kuchnia
  • dodatkowe atrakcje na życzenie
  • apartament dla Młodej Pary gratis
  • plac zabaw dla dzieci

Opis

Ośrodek Wczasowy BOBO położony jest w południowo - zachodniej części województwa pomorskiego w miejscowości Dymin, gmina Koczała, powiat Człuchów. Leży wśród pięknych lasów nad jeziorem Dymno. Ośrodek jest miejscem ustronnym i urokliwym przyrodniczo, idealnym na organizację uroczystości weselnej.

Proponujemy Państwu salę weselną z możliwością indywidualnej dekoracji, na 120 osób w układzie weselnym. Sala posiada wszystkie możliwe udogodnienia oraz taras i przepiękny widok na jezioro Dymno.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę organizacji wesela, jednak Państwa życzenia potraktujemy indywidualnie. Jeśli obdarzą nas Państwo zaufaniem, zadbamy o każdy szczegół dotyczący organizacji uroczystości, styl oraz wysoką jakość usługi.

Dodatkowo oferujemy Państwu dobrze wyposażone oraz starannie wykończone pokoje, które pozwolą na relaksujący wypoczynek zapewniając wygodę i komfort. W każdym pokoju znajdują się duże i wygodne łóżka, łazienka, TV oraz dostęp do Wi-Fi. Noclegi dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować dekorację sali, obsługę muzyczną, fontannę czekoladową, chatę wiejską, stół rybny, pieczone prosię, faszerowanego dzika, open bar, stół słodkości, białe pokrowce na krzesła.

W prezencie dla nowożeńców oferujemy specjalnie przygotowany apartament, śniadanie do łóżka na życzenie, oraz w rocznicę ślubu kolację z lampką wina.

Dodatkowo 15% rabatu z okazji chrzcin dziecka organizowanych w ośrodku.

W menu weselnym uwzględniamy wszystkie potrzeby i sugestie Pary Młodej (począwszy od przystawki, po wszystkie dania gorące i zimne przekąski na stołach lub bufecie).

Przykładowy Pakiet Weselny

- powitanie wszystkich Gości lampką wina musującego
- staropolskie powitanie Pary Młodej chlebem i solą
- uroczysty 3 daniowy obiad do wyboru
- dania zimne zakąskowe podawane do stołu lub na bufecie
- 3 dania gorące podawane do stołu lub na bufecie
- ciasta i tort weselny
- napoje zimne 1l/os
- napoje gorące serwis nielimitowany
- butelka wódki 0,5 l/os

Serdecznie zapraszamy

Lokalizacja

Google Map

Dodaj komentarz

captcha