Restauracja i Hotel*** Podzamcze

Restauracja i Hotel*** Podzamcze

Wąska 1
32-410 Dobczyce
12 271 05 85
12 271 05 84
Typ obiektu:
Hotele/Pensjonaty
Max. Liczba gości:
200
Liczba miejsc noclegowych:
31

Atrakcje

  • klimatyzacja
  • kuchnia
  • taras
  • parking

Opis

Restauracja i Hotel Podzamcze znajduje się w centrum malowniczego miasteczka Dobczyce k/Krakowa, u podnóża XIV -wiecznego zamku i zaledwie 300m od Jeziora Dobczyckiego. Nasz cel to stworzenie miejsca wyjątkowego i przyjaznego, miejsca spotkań z rodziną i przyjaciółmi, miejsca do którego chce się wracać.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych i starszych - wyposażony jest w windę, odpowiednie łazienki oraz podjazdy. Posiada również monitorowany parking oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Oryginalna aranżacja wnętrz, niepowtarzalna atmosfera, smaczne jedzenie i profesjonalna obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagających gości i sprawią, że Podzamcze będzie miejscem przeżywania wielu szczególnych chwil, a czas spędzony tutaj na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Sala bankietowa utrzymana jest w ciepłej i jasnej kolorystyce. Przestronne wnętrze pozwala na organizację przyjęć do 150 osób, a w przypadku połączenia sali bankietowej z restauracyjną - nawet do 220 osób! Dajemy Państwu możliwość wyboru aranżacji sali – z wykorzystaniem okrągłych stołów bankietowych lub też stołów prostokątnych. Sala jest klimatyzowana i połączona bezpośrednio z tarasem.

Podzamcze to idealne miejsce na Wasze wymarzone wesele!

Każde przyjęcie weselne traktujemy indywidualnie tak, aby ten ważny dla Państwa dzień był wyjątkowy. Oferujemy bogaty wybór potraw, służymy pomocą przy wyborze dań i win oraz oprawy uroczystości. Uwzględniamy również specjalne życzenia kulinarne naszych gości. Gwarantujemy doskonałą jakość usług oraz opiekę naszego doświadczonego Szefa Kuchni, który stworzy menu według Państwa upodobań i gustu.

Oferta obejmuje:

- profesjonalną obsługę,
- podstawową dekorację,
- bezpłatny parking dla gości weselnych,
- atrakcyjne ceny pokoi,

Parze Młodej zapewniamy:

- apartament jako prezent ślubny (w przypadku przyjęć powyżej 100 osób dorosłych,
- śniadanie serwowane na srebrnej tacy,
- rabat na inne przyjęcia okolicznościowe,
- możliwość późniejszego wymeldowania,

Serdecznie Zapraszamy!

Lokalizacja

Google Map

Dodaj komentarz

captcha