Sala Perfect Dance

Sala Perfect Dance

pl. Solidarności 1/3/5
53-661 Wrocław
693000693
601714848
Typ obiektu:
Domy weselne
Max. Liczba gości:
200
Liczba miejsc noclegowych:
200

Atrakcje

  • ochrona
  • kuchnia
  • parking
  • dekoracja sali

Opis

Firma nasza od ponad 17 lat zajmuje się organizacją przyjęć weselnych we własnych salach jak również na zlecenie w formie Cateringu. Staramy się zachować najwyższą jakość usług, utrzymując konkurencyjne ceny.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie sale o powierzchni 250 i 45 mkw. Większa sala posiada scenę, na której istnieje możliwość zorganizowania przedstawień lub występów muzycznych. Pomieszczenia świetnie sprawdzą się podczas bankietów, wesel, komunii, konsolacji. Posiadamy sprzęt nagłaśniający i konferencyjny (projektor). Organizując wszelkiego rodzaju eventy nie zapominamy o stworzeniu niezapomnianej oprawy kulinarnej i muzycznej. Współpracujemy z muzykami i didżejami, którzy zadbają by Państwa spotkania dostarczyły samych pozytywnych wrażeń. Dysponujemy zapleczem kuchennym oraz oferujemy usługi cateringowe. Obiekt posiada windę, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Budynek jest monitorowany systemem kamer i strzeżony przez profesjonalną ochronę. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla samochodów, a położenie w centrum Wrocławia sprzyja łatwym dojazdom komunikacją miejską.
W pobliżu znajduje się dom turystyczny, który Swoim Gościom oferujemy 485 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i 4- osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w umywalki, natomiast węzły sanitarne (natryski i toalety) znajdują się na każdym piętrze.

Lokalizacja

Google Map

Dodaj komentarz

captcha